Wedstrijd in De Eerselingen                       
zondag,18 juli 2021    
Eerselingenstraat 47                 
Lichtaart, 2460                      
TEL.:014/553919                           
       
    Training Pony's(2009) Jury: Daelemans
      Binnenpiste 1            20x40  
  10:00 Simonts Lotte Oakly Hill Dovicus
  10:06 Becquet Fran Easy Boy
  10:12 Vleugels Arianne Spikkel
  10:18 Dries Judy Ann Ferro vd Kempenhoeve
  10:24 Verheyen Robbe Balou vd cleavervallei
  10:30 Luyckx Noor Kim
  10:36 Maes Alicia Bliksem
  10:43 Gebruers Kaat Betty
       
    E7 PONY Jury: Daelemans
      Binnenpiste 1            20x40  
  10:49 Simonts Lotte Oakly Hill Dovicus
  10:55 Dries Judy Ann Ferro vd Kempenhoeve
  11:01 Gijbels Julie Shelly
  11:07 Luyckx Noor Kim
  11:13 Becquet Fran Easy Boy
  11:19 Van De Craen Emma Palermo
  11:25 Kmiec Aline Perro Geralja s                    
  11:31 Melis Nina Cathelien Z                        
       
    A5 PONY Jury: Daelemans
      Binnenpiste 1            20x40  
  11:37 Van De Craen Emma Palermo
  11:44 Kmiec Aline Perro Geralja s                    
  11:51 Laenen Romy Bonbon
  11:58 Melis Nina Cathelien Z                        
  12:05 Gijbels Julie Shelly
       
    A10 PONY Jury: Daelemans
      Binnenpiste 1            20x40  
  12:12 Laenen Romy Bonbon
       
    A5 Paarden Jury: Daelemans
      Binnenpiste 1            20x40  
  12:19 Zoë Goossens Juventa Sterne vd Vosberg
  12:26 Gilis Andrea Miro
  12:33 Peeters Pascale Hamlet
  12:40 Plocki Stephanie Fanilde
  12:47 Mouchard Maite Dare 2 Ware
  12:54 Berghmans Els Gucci
  13:01 Plompen Kiara Eager
  13:08 Van der Aerschot Mariska Inno Innocent
  13:15 Prijsuitreiking in de bar  
       
    E5 Paarden Jury: Lippens
      Buitenpiste 1            20x40  
  10:00 Michiels Daphne Odlo
  10:06 Plocki Stephanie Hotspot RT
  10:12 Gambacorta Zeneb Sagan
  10:18 Haxelmans Tamira Rambo
  10:24 Lenaerts Kim Loe
  10:30 Verwimp Charlotte Atila JC
  10:36 Delbarre Axelle Kir Royal vd Wijckhoeve Z
  10:42 Goukens Aline Chardonnay van het Pulderhof
  10:48 Gios Nette Pi E
  10:54 Michiels Daphne Hera E
  11:00 Allaert Jens Breazer
  11:06 Criel Niki Don Bonito
       
    E7 Paarden Jury: Lippens
      Buitenpiste 1            20x40  
  11:12 Van Den Bosch Febe Candylight                         
  11:19 Plocki Stephanie Hotspot RT
  11:25 Allaert Jens Breazer
  11:31 Criel Niki Don Bonito
  11:37 Coenen Lauren Hello E
  11:43 Goukens Aline Chardonnay van het Pulderhof
  11:49 Gambacorta Zeneb Cairo
  11:55 Delbarre Axelle Kir Royal vd Wijckhoeve Z
  12:01 Verwimp Charlotte Atila JC
  12:07 Gios Nette Pi E
  12:13 Haxelmans Tamira Rambo
  12:19 Lenaerts Kim Loe
  12:25 Plompen Kiara Eager
  12:31 Van der Aerschot Mariska Inno Innocent
  12:37 Van Den Bosch Febe Sunchane
  12:43 Zoë Goossens Juventa Sterne vd Vosberg
  12:49 Gilis Andrea Miro
  12:55 Coenen Lauren Marie
  13:15 Prijsuitreiking in de bar  
       
    A10 Paarden Jury: Lippens
      Buitenpiste 1            20x40  
  14:00 Peeters Pascale Hamlet
  14:07 Plocki Stephanie Fanilde
  14:14 Mouchard Maite Dare 2 Ware
  14:21 Sanders Romina Maik So
       
    L2 Paarden Jury: Lippens
      Buitenpiste 1            20x40  
  14:29 Van Genechten Tessa Gipsy
  14:37 Sanders Romina Maik So
  14:45 Van Langendonck Willy Orofino vd Kempenhoeve
  14:53 Vanderborght Remi Vanquisher
       
    M4 Paarden Jury: Lippens
      Buitenpiste 1            20x40  
  15:01 Van Thielen Tom Florentino
  15:09 Steijlen Astrid Vasco
  15:17 Van Genechten Tessa Dageraad
       
    L8 Paarden Jury: Lippens
      Buitenpiste 1            20x60  
  15:25 Van Langendonck Willy Orofino vd Kempenhoeve
    Vanderborght Remi Vanquisher
       
    M10 Paarden Jury: Lippens
      Buitenpiste 1            20x60  
  15:33 Van Thielen Tom Florentino
  15:41 Steijlen Astrid Vasco
  16:00 Prijsuitreiking in de bar